Aktualności 2024

Doctor Opoliensis dla dr Elżbiety Teschner

20 marca 2024 roku odbyło się Regionalne Święto Nauki, podczas którego zostały wręczone nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia naukowo-badawcze. Jednym z laureatów jest dr Elżbieta Teschner, która została wyznaczona tytułem Doctor Opoliensis! Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!!

Nowy doktor zespołu badawczego ECP

25 głosów na tak, zero przeciw i zero wstrzymujących się, tak zagłosowała rada naukowa UO w sprawie nadania Panu Dawidowi Mazurkowi stopnia naukowego doktora. Gratulacje dla Pana Doktora!!!

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Dawida Mazurka

Dnia 25 stycznia 2024 roku o godzinie 12.00 w Auli A w budynku Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48 w Opolu odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. Dawida Mazurka.

Tytuł rozprawy doktorskiej:
Fauna kredy opolskiej: paleoekologia i paleobiogeografia
Promotor:
dr hab. Elena Yazykova, prof. UO

Streszczenie rozprawy i recenzje dostępne są na stronie internetowej Rady Naukowej Uniwersytetu Opolskiego: http://awanse.uni.opole.pl

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w czytelni Biblioteki Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Medycznych UO przy ulicy Oleskiej 48 w Opolu.