Wykład otwarty

27.04.2019 – sala 08 (Mrowisko, UO) – wykład otwarty!!! Zapraszamy wszystkich na wykład otwarty w ramach programu Palaeobiology in English. Tym razem mamy gościa z Rosij (Permski Państwowy Uniwersytet). Dr Konstantin Ryabinin przedstawi bardzo ciekawy referat na temat koncepcji Smart Museum: Bridging Internet of Things and Paleontology: Current Benefits and Future Prospects. Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 27 kwietnia do sali 08 w Mrowisku na godzinę 9. Tych co wezmą ze sobą laptopy czeka sesja praktyczna, ale lepiej się do niej przygotować 🙂
Tu znajda Państwo instrukcje:

Rekrutacja

Wszystkich, którzy marzyli i wciąż marzą o badaniach nad światem przeszłości, ale do tej pory nie mieli takiej możliwości , zapraszamy na studia magisterskie w języku angielskim – Biologia w zakresie Palaeobiology. Jedynym warunkiem jest licencjat, może być z biologii, geologii, historii lub z innej dziedziny. Więcej informacji:

ŚLĄSKIE DINOZAURY (NIE TYLKO) Z KRASIEJOWA

Z inicjatywy prof. dr hab. Grzegorza Rackiego (Uniwersytet Śląski), zapraszamy do udziału w szóstej sesji popularnonaukowej poświęconej późnotriasowym kręgowcom regionu śląskiego, w szerokim kontekście paleobiologicznym i geologicznym, która odbędzie się w dniu 15 czerwca bieżącego roku w Krasiejowie.

„Z silezaurem i mamutem przez pradzieje Śląska”

ECP in Gliwice. Great Museum in Gliwice (Muzeum w Gliwicach), great program „Z silezaurem i mamutem przez pradzieje Śląska” and great lecture from our Klaudia Kardynał. She was our student. We are very proud of her!